sk

Naši kolegovia úspešne absolvovali druhú úroveň certifikácie s názvom Dynatrace Professional Certification. Udelený im bol po dvoch náročných skúškach, ktoré pozostávali z praktickej a teoretickej časti. Celý proces certifikácie je zároveň podmienený úspešným absolvovaním prípravy a procesu certifikácie na predošlej, nižšej úrovni.

Certifikát Dynatrace Professional Certification potvrdzuje znalosti a kompetencie pri nasadzovaní produktu Dynatrace.

Úroveň Professional Certification spĺňa momentálne iba zopár lokálnych partnerských spoločností z Európy, celosvetovo ich je spolu 16. Len pre porovnanie, nižšiu úroveň „Dynatrace Associate“ vlastní celosvetovo 610 odborníkov. V TEMPEST-e máme za sebou už niekoľko úspešných implementácií Dynatrace, pre zákazníkov z rôznych odvetví (napr. v automobilovom priemysle, bankovom sektore, či v telekomunikáciach).

Jedinečnosť tohto APM (Application Performance Management) a DEM (Digital Experience Management) softvéru a ostatné výhody sme zhrnuli v tomto článku. Viac o Dynatrace Professional Certification, súhrn zručností certifikovaných odborníkov, či viac o podmienkach pre úspešné naplnenie, nájdete v nasledujúcom pdf. na stiahnutie:

Dynatrace professional certification (pdf, 671 KiB)

Prečo TEMPEST a Dynatrace?

TEMPEST má s riadením IT aplikácií a služieb dlhoročné skúsenosti, má pre túto oblasť certifikovaných špecialistov a je jednou z mála spoločností v regióne s certifikáciou na technológiu Dynatrace. Splnenie náročných testov potvrdilo vysokú úroveň znalostí našich konzultantov a kvalitu poskytovaných implementačných služieb a stali sme sa významným partnerom Dynatrace pre oblasť riadenia výkonnosti aplikácií. TEMPEST úspešne realizoval riešenia aplikačného monitoringu Dynatrace u významných slovenských zákazníkov z odvetví automobilového priemyslu, bankového sektoru, či v telekomunikáciách.

Ak máte záujem o viac informácií ohľadom riešenia Dynatrace, neváhajte nás kontaktovaťAk máte záujem o viac informácií o Dynatrace, kontaktujte nás na marketing@tempest.sk

 

copyright © 2013 TEMPEST a.s.
+with love by milk, WEB je postavený na CMS Romboid

Mobilná verzia / Plná verzia