sk

TEMPEST je jedna z mála spoločností, ktorej sa podarilo získať certifikát na technológiu Dynatrace. Dynatrace je podľa Gartneru jeden z najlepších výrobcov softvéru pre oblasť riadenia výkonnosti aplikácií (Application Performance Management – APM).

Riadenie výkonnosti aplikácií dokáže účinne identifikovať a predchádzať výkonnostným problémom informačných technológií podporujúcich obchodné činnosti zákazníka.

APM súčasne prekladá IT metriku do ukazovateľov zrozumiteľných pre biznis a garantuje dostupnosť biznis služby na dohodnutej úrovni. Dynatrace využíva na monitorovanie umelú inteligenciu. Okrem iného zlepšuje „najmä customer experience“, zvyšuje výkon aplikácií a je vhodný pre zákazníkov s vysokou závislosťou na IT. Po splnení náročných testov v Lisabone, v Portugalsku, sme nadobudli kompetencie na produkt Dynatrace Saas/Managed a stali sme sa významným partnerom pre oblasť riadenia výkonnosti aplikácií s dopadom na biznis.

O spoločnosti Dynatrace

S digitálnou érou a novými zákazníkmi sa výnimočná zákaznícka skúsenosť stáva prioritou firiem i organizácií. Spoločnosť Dynatrace rozumie tejto potrebe na trhu a je odhodlaná inovovať a pomáhať svojim zákazníkom byť úspešnými nielen dnes, ale aj v budúcnosti. Viac o Dynatrace.

Gartner Magic Quadrant pre APM

TEMPEST získal unikátny certifikát Dynatrace

copyright © 2013 TEMPEST a.s.
+with love by milk, WEB je postavený na CMS Romboid

Mobilná verzia / Plná verzia