sk

Dynatrace pokrýva riadenie výkonnosti aplikácií (APM) a je určené zákazníkom, ktorých biznis je vysoko závislý na spoľahlivej prevádzke IT aplikácií.

  • definuje nový spôsob monitorovania súčasných technologických ekosystémov,
  • komplexne a automatizovane pomáha riadiť aplikácie a zlepšovať služby pomocou umelej inteligencie,
  • poskytuje komplexné monitorovanie aplikácií, pričom vyžaduje minimum konfiguračných aktivít.

Ak máte záujem o viac informácií ohľadom riešenia Dynatrace, neváhajte nás kontaktovať

Výhody Dynatrace

Automatizácia

Žiadne úpravy aplikácií. Nainštalujete jediného agenta, ktorý automaticky rozpozná technológie používané vašimi aplikáciami. Agent začne každý komponent automaticky monitorovať, nastaví východiskové stavy a rýchlo sa naučí bežné správanie vášho prostredia.

Umelá inteligencia

Samoučiaca sa umelá inteligencia priebežne automaticky rozpoznáva vzájomné závislostí medzi technológiami naprieč všetkými vrstvami, identifikuje anomálie v prostredí a proaktívne určuje hlavné príčiny problémov s výkonom alebo dostupnosťou.

Analytika

Optimalizuje výkonnosť kľúčových biznis transakcií a poskytuje užitočné prehľady a poznatky pre biznis vlastníkov, IT prevádzku a vývoj.

Jednotnosť

Z jedinej platformy analyzujete výkonové parametre aplikácií a identifikujete problémy rýchlo, vo všetkých vrstvách a na najširšej škále technológií.

Škálovateľnosť

Riešenie Dynatrace je dimenzované pre najväčšie prostredia a je ľahko škálovateľné na viac než 100 000 serverov. Dynatrace sa automaticky rozširuje spolu s veľkosťou vášho prostredia.

Flexibilné nasadenie

Riešenie Dynatrace je dostupné ako lokálne (on-premise) alebo ako cloud služba (SaaS). Umožňuje vám vybrať si na základe priorít a potrieb vašej spoločnosti.

 

Zaujal Vás Dynatrace? Odporúčame video a Youtube kanál


Prečo TEMPEST a Dynatrace?


TEMPEST má s riadením IT aplikácií a služieb dlhoročné skúsenosti, má pre túto oblasť certifikovaných špecialistov a je jednou z mála spoločností v regióne s certifikáciou na technológiu Dynatrace. Splnenie náročných testov potvrdilo vysokú úroveň znalostí našich konzultantov a kvalitu poskytovaných implementačných služieb a stali sme sa významným partnerom Dynatrace pre oblasť riadenia výkonnosti aplikácií. TEMPEST úspešne realizoval riešenia aplikačného monitoringu Dynatrace u významných slovenských zákazníkov, ako napr. Volkswagen Slovakia a Tatra banka.

Ak máte záujem o viac informácií ohľadom riešenia Dynatrace, neváhajte nás kontaktovaťAk máte záujem o viac informácií o Dynatrace, kontaktujte nás na marketing@tempest.sk

 

copyright © 2013 TEMPEST a.s.
+with love by milk, WEB je postavený na CMS Romboid

Mobilná verzia / Plná verzia