sk

Náš kolega a senior konzultant z divízie Ambit, Július Loman, bol na celosvetovej online akcii Dynatrace Perform 2021 oficiálne vyhlásený ako Most Valuable Partner Contributor. Ocenenie svedčí o unikátnych technických znalostiach, ktoré dokážeme u našich zákazníkov aj úspešne aplikovať. Pozrieť si môžete časť videozáznamu z akcie, kde sa o Julovom prínose dozviete viac:

Pre Jula ide o ďalší hodnotný úspech, keďže v nedávnej minulosti získal aj ocenenie Dynatrace RFO Community Rock Star Award 2020, kde bol v rámci regiónu vybraný za experta s najväčším prínosom v odbornej komunite. Ocenenie je potvrdením, že Julo rozumie monitoringu, aplikáciam, mikroservisom, digital customer experience ako aj biznis analytike na platforme Dynatrace najlepšie široko-ďaleko.

Môžete sa na neho spoľahlivo obrátiť s problémami súvisiacimi s efektivitou vašej IT prevádzky, optimalizáciou aplikácií či zlepšovaním používateľskej odozvy, a to tak vo fáze vývoja, ako aj produkčnej prevádzky vašich aplikácií, služieb či infraštruktúry. Či už v Cloude alebo On-Premise, v kontajneroch alebo nie, Dynatrace je najlepším nástrojom, akým vaše aplikácie a služby dokážeme posunúť na špičkovú úroveň.

Viac o Dynatrace Kontakt


Mohlo by vás tiež zaujímať
Ako integrovať Dynatrace a Jira?

copyright © 2013 TEMPEST a.s.
+with love by milk, WEB je postavený na CMS Romboid

Mobilná verzia / Plná verzia