sk

Posuňte sa z aplikačného monitoringu ku softvérovej inteligencii pre cloud a transformujte sa rýchlejšie s Dynatrace all-in-one intelligence platform.

Dynatrace je určené zákazníkom, ktorých biznis je vysoko závislý na spoľahlivej prevádzke IT aplikácií.

  • Definuje nový spôsob monitorovania súčasných technologických ekosystémov,
  • komplexne a automatizovane pomáha riadiť aplikácie a zlepšovať služby pomocou umelej inteligencie,
  • poskytuje komplexné monitorovanie aplikácií, pričom vyžaduje minimum konfiguračných aktivít.

SKÚSIŤ TRIAL CHCEM VEDIEŤ VIAC

Výhody Dynatrace

👨🏽‍💻 Digital experience management
Monitorujte, analyzujte a optimalizujte každú digitálnu interakciu so zákazníkmi.

💡 Vizualizujte vplyv na používateľov
Pochopte, ako špecifické problémy či celkový výkon ovplyvňujú jednotlivé relácie používateľa.

🧠 Pochopte správanie vašich zákazníkov
Spoznajte náladu a (digitálne) správanie vašich zákazníkov, aby ste mohli predvídať a ovplyvniť ďalšie kroky na ich ceste.

⚙️ Optimalizujte každý užívateľský zážitok
Získajte 360-stupňový pohľad medzi BizDevOps na podporu spolupráce, zvýšenie užívateľského komfortu, miery konverzie a spokojnosti používateľov.


Automatizácia

Žiadne úpravy aplikácií. Nainštalujete jediného agenta, ktorý automaticky rozpozná technológie používané vašimi aplikáciami. Agent začne každý komponent automaticky monitorovať, nastaví východiskové stavy a rýchlo sa naučí bežné správanie vášho prostredia.

Umelá inteligencia

Samoučiaca sa umelá inteligencia priebežne automaticky rozpoznáva vzájomné závislostí medzi technológiami naprieč všetkými vrstvami, identifikuje anomálie v prostredí a proaktívne určuje hlavné príčiny problémov s výkonom alebo dostupnosťou.

Analytika

Optimalizuje výkonnosť kľúčových biznis transakcií a poskytuje užitočné prehľady a poznatky pre biznis vlastníkov, IT prevádzku a vývoj.

Jednotnosť

Z jedinej platformy analyzujete výkonové parametre aplikácií a identifikujete problémy rýchlo, vo všetkých vrstvách a na najširšej škále technológií.

Škálovateľnosť

Riešenie Dynatrace je dimenzované pre najväčšie prostredia a je ľahko škálovateľné na viac než 100 000 serverov. Dynatrace sa automaticky rozširuje spolu s veľkosťou vášho prostredia.

Flexibilné nasadenie

Riešenie Dynatrace je dostupné ako lokálne (on-premise) alebo ako cloud služba (SaaS). Umožňuje vám vybrať si na základe priorít a potrieb vašej spoločnosti.

 

Zaujal Vás Dynatrace? Odporúčame video a Youtube kanál


Prečo TEMPEST a Dynatrace?


TEMPEST má s riadením IT aplikácií a služieb dlhoročné skúsenosti, má pre túto oblasť certifikovaných špecialistov a je jednou z mála spoločností v regióne s certifikáciou na technológiu Dynatrace. Splnenie náročných testov potvrdilo vysokú úroveň znalostí našich konzultantov a kvalitu poskytovaných implementačných služieb a stali sme sa významným partnerom Dynatrace pre oblasť riadenia výkonnosti aplikácií. TEMPEST úspešne realizoval riešenia aplikačného monitoringu Dynatrace u významných slovenských zákazníkov, ako napr. Volkswagen Slovakia a Tatra banka

dynatrace master partner

Od 01.04.2021 je TEMPEST Dynatrace Master Partner s najvyššími kompetenciami v Českej republike a na Slovensku. V našich radoch máme tucet certifikovaných špecialistov, pripravených priniesť inteligenciu aj pre Váš software. 

Ak máte záujem o viac informácií ohľadom riešenia Dynatrace, neváhajte nás kontaktovaťAk máte záujem o viac informácií o Dynatrace, kontaktujte nás na marketing@tempest.sk

 

copyright © 2013 TEMPEST a.s.
+with love by milk, WEB je postavený na CMS Romboid

Mobilná verzia / Plná verzia