sk

Odborné kompetencie a najvyššie ocenenia 

Našou stratégiou je patriť medzi najlepších partnerov výrobcov IT. Usilujeme sa, aby sme našim zákazníkom poskytovali riešenia najvyššej kvality, čo znamená úspešne absolvovať odborné certifikácie, budovať laboratóriá či zvyšovať počty vyškolených kolegov. Za výsledky v roku 2016 sme sa stali najlepším partnerom Dell EMC na Slovensku (za časť EMC). Posledné štyri roky sme najúspešnejším partnerom SAP Slovensko v predaji licencií a patríme medzi najlepších v predaji produktov VMwareCheck Point alebo Symantec.

Pred pár dňami sme obhájili status Cisco Gold Certified Partner, ktorým na Slovensku disponuje iba päť subjektov.

Spoločenská zodpovednosť

Súčasťami našej každodennej práce sú zodpovednosť a pomoc tým, ktorí to potrebujú. V minulom roku sme pomohli viacerým organizáciám na Slovenku i detskému domovu v Kolárove. Spoločne s našimi zákazníkmi a partnermi sme deťom poslali 4 000 eur. V rámci spoločenskej zodpovednosti sme podporili výstavu Cesty Vincenta Šikulu.

Podporili sme podujatie Ruky spoja Ruky, ktoré je určené pre pohybovo zdravotne postihnutých zo zariadení Národného rehabilitačného centra a Špecializovaného liečebného ústavu pre deti v Kováčovej. Pomohli sme aj šachovému klub v Nitre, podporili sme viaceré projekty na Fakulte informatiky a informačných technológií STU a boli sme na konferencii Digitálna knižnica, UNINFOS a na mnohých ďalších.

Filip Praj - juniorský majster sveta v disciplíne double trap

TEMPEST je generálnym sponzorom Filipa Praja, juniorského majstra sveta v disciplíne double trap.

copyright © 2013 TEMPEST a.s.
+with love by milk, WEB je postavený na CMS Romboid

Mobilná verzia / Plná verzia