sk
 • Pokračujeme v efektívnych riešeniach pre informatizáciu štátnej správy

  TEMPEST a.s. začal fyzickú inštaláciu Oracle ZFS zariadení a vôbec prvých zariadení Oracle Private Cloud Appliance (PCA) na Slovensku, ktoré nahradia zastaranú technologickú infraštruktúru.
  PCA je integrovaný infraštruktúrny systém vytvorený na efektívnu, bezpečnú a automatizovanú prevádzku a na rôzne typy záťaže. Ide o komplexný ucelený systém obsahujúci výpočtové kapacity, úložný priestor, sieťovú prepojovaciu infraštruktúru a moderné nástroje na manažment a monitoring prostredia.

 • Aplikačný monitoring s umelou inteligenciou - Dynatrace

  TEMPEST je jedna z mála spoločností, ktorej sa podarilo získať certifikát na technológiu Dynatrace.
  Dynatrace je podľa prieskumu spoločnosti Gartner jeden z najlepších výrobcov softvéru pre oblasť riadenia výkonnosti aplikácií - Application Performance Management (APM). Technológia je určená zákazníkom, ktorých biznis je vysoko závislý na spoľahlivej prevádzke IT aplikácií.

 • SIEM (Security Incident and Event Management)

  Prečo je potrebný Security Incident and Event Management a ktoré biznis riziká znižuje?
  Súčasné siete a informačné systémy sú komplexnejšie a rizikovejšie ako kedykoľvek predtým. Technológie, ktoré ich monitorujú generujú početné záznamy z množstva zariadení. Ich aktívne sledovanie a vyhodnocovanie údajov sú stále zložitejšie. Súčasne, prínos takýchto výstupov je mnohokrát diskutabilný. Určite je nevyhnutné, aby organizácie, ktoré sa snažia ochrániť svoje informácie i údaje klientov nepretržite monitorovali svoju bezpečnosť a výsledky boli prínosné aj pre biznis. V našom technologickom prehľade predstavujeme systém SIEM v réžii TEMPEST-u, ktorý takéto služby ponúka.

 • TEMPEST sa stal partnerom 33. ročníka pretekov TRIATLON SENEC

  Skvelí ľudia, úžasná atmosféra, veľa nezabudnuteľných zážitkov a skúseností tvorili pretek Triatlon Senec 2022.
  TEMPEST sa aj tento rok stal partnerom podujatia Triatlon Senec, ktorý sa uskutočnil cez víkend 28.-29.5.2022 v areáli Slnečných jazier v Senci. Počas dvoch dní sa uskutočnili Majstrovstvá Slovenska v mix štafetách a slovenský pohár v šprint triatlone ako aj triatlone všetkých vekových skupín.

 • Boli sme na najväčšej technologickej konferencii v Las Vegas - Dell Technologies World 2022

  Prvý májový týždeň prebehla v Las Vegas najväčšia technologická konferencia spoločnosti Dell Technologies - Dell Technologies World 2022, na ktorej sa zúčastnili tisíce zákazníkov, obchodných partnerov a pozvaných hostí.

 • TEMPEST venoval finančný príspevok na pomoc Ukrajine

  Spoločnosť TEMPEST sa dlhodobo snaží pomáhať tam, kde je to potrebné. Občianskemu združeniu Samaria, ktoré robí konkrétne zbierky a pomáha na hraniciach s vybavením pre ľudí utekajúcich pred vojnou sme sa rozhodli darovať finančný príspevok v hodnote 5000 EUR.

  Prostriedky sa využijú na nákup materiálnej pomoci a pohonných hmôt.

 • TEMPEST podporil Občianske združenie Vagus sumou 10 000 eur

  Spoločenská zodpovednosť je dôležitou súčasťou našej firmy. Preto sme sa rozhodli finančne podporiť Občianske združenie Vagus sumou 10 000 eur a pomôcť tak ľuďom bez domova v náročnej životnej situácii.

  Koncom minulého roka sa spolu s obchodnými partnermi a zamestnancami spoločnosti TEMPEST prostredníctvom ankety vybrala jedna z charitatívnych organizácií, ktorej TEMPEST takýmto spôsobom finančne pomohol. Veríme, že podporou integračného programu OZ Vagus - Medzimiesto ľuďom bez domova pomôžeme na ceste naspäť do spoločnosti.

Saneca Pharmaceuticals a.s.

Saneca Pharmaceuticals a.s. Spoločnosť TEMPEST disponuje skúseným tímom odborníkov na portfólio riešení SAP. Pripravili sme pre vás video o implementácii SAP HANA, ktorú sme spolu s partnermi úspešne realizovali v spoločnosti Saneca Pharmaceuticals a.s.. saneca

Úspešné projekty