sk

Veľmi nás teší, že sa opätovne môžeme pochváliť zlatým partnerstvom so spoločnosťou F5 Networks.

F5 UNITY+ partnership level je každoročne udeľovaná úroveň partnerstva firmám na základe ich obratu a počte certifikovaných technikov. Hovorí o množstve realizovaných obchodných prípadov za predchádzajúce kontrolované obdobie, vyhodnotené vždy za uplynulý fiškálny rok spoločnosti. TEMPEST je v súčasnosti jediným F5 GOLD partnerom na Slovensku.

"Blahoželám TEMPEST-u k zisku štatútu F5 GOLD Unity Partner. Je to potvrdenie výbornej obchodnej spolupráce a vynikajúcich technických kompetencií, ktoré následne vedú k úspešným realizáciám F5 projektov a vo finále aj vyššej spokojnosti našich spoločných zákazníkov. Ďakujem spoločnosti TEMPEST za ich príkladné zameranie a investície, ktoré do rozvoja spolupráce vkladá."

Jakub Šumpich | Territory Manager Eastern Europe, F5


O F5 Networks
Spoločnosť F5 Networks je globálny líder v Application Delivery Networking (ADN). Pomáha veľkým organizáciám a poskytovateľom služieb maximalizovať hodnotu virtualizácie, cloud computingu a on-demand IT. Riešenia F5 pomáhajú integrovať rozličné technológie, ktoré poskytujú väčšiu kontrolu nad infraštruktúrou zákazníka, zlepšujú application delivery a data management organizácií. Zabezpečujú, aby webové aplikácie boli pre koncových používateľov dostupné, rýchlo sa načítali a boli chránené voči kybernetickým hrozbám.

copyright © 2013 TEMPEST a.s.
+with love by milk, WEB je postavený na CMS Romboid

Mobilná verzia / Plná verzia