sk

Alanata bude ponúkať rozšírené portfólio služieb s dôrazom na inovácie, aktuálne i budúce trendy informačných technológií a meniace sa potreby klientov.


„Týmto spojením dokážeme našim klientom priniesť to najlepšie z doterajšieho fungovania oboch spoločností, a zároveň to najlepšie, čo ponúka slovenský trh informačných technológií. Za 30 rokov pôsobenia Tempestu na trhu je tu nakumulované dlhoročné know-how, široké portfólio technológií a množstvo skúsených expertov z rôznych technologických oblastí. Ruka v ruke s agilitou a inovatívnosťou, ktoré do tohto spojenia prináša  MindIT, vzniká spoločnosť s obrovským rozvojovým potenciálom, ktorý chceme ďalej rozvíjať“, hovorí Martin Murgáč, generálny riaditeľ Alanata.

Kompetencie Alanata pokrývajú 8 najvýznamnejších technologických oblastí, ako cloudové a infraštruktúrne riešenia, kybernetická a informačná bezpečnosť, management dát a umelá inteligencia, consulting, riešenia SAP, vývoj vlastných softvérových riešení na mieru podľa potrieb klienta, IT prevádzka a outsourcing, service management a monitoring. „Sú to oblasti, ktoré hýbu a v ďalších rokoch aj budú hýbať svetom IT. V Alanata máme už teraz rozbehnuté viaceré iniciatívy a projekty, ktoré nám umožnia prinášať v týchto oblastiach inovácie s vysokou pridanou hodnotou pre našich klientov“, dodáva Martin Murgáč.

copyright © 2013 TEMPEST a.s.
+with love by milk, WEB je postavený na CMS Romboid

Mobilná verzia / Plná verzia