sk

Loom
Loom ti umožní nahrať všetky aktivity, ktoré sa dejú na displeji počítača aj spolu so zvukovým komentárom. Následne vygeneruje link na video, ktoré môžeš zdieľať so svojimi kolegami alebo priateľmi. Ideálny nástroj na rýchle odovzdanie informácií.

LastPass
LastPass je bezpečný správca hesiel, ktorý automaticky vyplňuje heslá pre všetky účty, ktoré s týmto rozšírením uložíš. Stačí si už len pamäť jedno univerzálne heslo.

AdBlock
Otravujú ťa nekonečné reklamy na YouTube či večne vyskakujúce pop-up okná s nezmyselnými produktami a službami? Adblock by medzi tvoji rozšíreniami určite nemal chýbať.

Evernote
Ak narazíš na zaujímavý content na webe a chcel by si sa k nemu neskôr vrátiť, ulož si ho do Evernote. Ten si môžeš synchronizovať s mobilom, takže budeš mať k nemu hocikedy prístup.

Pushbullet
Pushbullet umožňuje zdieľanie linkov, súborov alebo textových správ medzi zariadeniami. Jednoducho si tak vieš poslať súbory z telefónu priamo do počítača, alebo naoapak.

Google Translator
Už si nebudeš musieť kvôli prekladu otvárať nové okno v prehliadači. Google Translator máš ihneď k dispozícii na hornej lište aj s možnosťou instantného prekladu celých webstránok.

Print Friendly & PDF
Vďaka tomuto rozšíreniu si dokážeš vytlačiť obsah webstránok bez zbytočných reklám, navigácie a iných nežiaducich prvkov. Šetríš tým papier a životné prostredie.

One Tab
Často máš naraz otvorených niekoľko webových okien a strácaš v nich orientáciu? One Tab ich jedným klikom zjednotí a vytvorí krásny prehľadný zoznam.

Backspace to go back
V dávnych časoch, keď boli starí Chrome tvorcovia malicherní a krutí, deaktivovali tlačidlo backspace ako defaultnú klávesovú skratku pre krok späť. Vďaka tomuto rozšíreniu ti začne opäť fungovať.

Todoist
Todoist je malé užitočné rozšírenie, v ktorom si zapisuješ svoje plánové úlohy a ciele. Nastaviť im môžeš rôznu prioritu a tiež pridať zvukovú pripomienku, ktorá ti zabráni v prokrastinácii.

BONUS: WhatsApp Web
Hoci nejde o Chrome rozšírenie, tento bonus považujeme za veľmi užitočný. Vedel si, že môžeš používať WhatsApp aj priamo v počítači? Navštív stránku web.whatsapp.com, spáruj si účet so svojim telefónom a si pripravený!

copyright © 2013 TEMPEST a.s.
+with love by milk, WEB je postavený na CMS Romboid

Mobilná verzia / Plná verzia