sk

Spoločnosť Check Point udelila ocenenie Najväčší partner pre rok 2018 spoločnosti TEMPEST.

7. marca 2019 sa uskutočnil 3. ročník odovzdávania cien pre obchodných partnerov spoločnosti Check Point. Zo 4. kategórií (Nováčik roka, Inovatívne riešenie, Cena za nahlásený počet incidentov, Partner roka), pripadlo TEMPEST-u najvýznamnejšie ocenenie.

Ocenenie Najväčší partner sme v minulosti dostali už niekoľkokrát. Kritériá pre toto ocenenie spočívajú, napr. v počte certifikovaných zamestnancov, počte inštalácií, množstve aktívnych zákazníkov, ale aj vo veľkosti obratu. Udeľovanie ocenení prebehlo na partnerskom podujatí v bratislavskom Rybárskom cechu. Ocenenia sme prebrali z rúk Andreja Aleksieva, Country Sales Managera spoločnosti Check Point.

Check Point Software Technologies a TEMPEST

Check Point Software Technologies je svetovým lídrom v oblasti zabezpečenia internetu a hlavnou víziou spoločnosti je tvoriť bezpečnú internetovú komunikáciu a uchovať dôležité dáta zabezpečené a dostupné. Aj preto nás teší vysoká úroveň partnerstva, ktorú TEMPEST dosahuje. TEMPEST je popredný poskytovateľ IT služieb a najväčší partner Check Point Software Technologies na Slovensku.

Viac informácií o partnerstvách nájdete na www.tempest.sk/partneri.

Ocenenie Check Point za rok 2018 (v strede), umiestnené medzi dvoma oceneniami za rok 2017.

copyright © 2013 TEMPEST a.s.
+with love by milk, WEB je postavený na CMS Romboid

Mobilná verzia / Plná verzia