sk

Cieľom partnerstva s Cleafy je poskytovať špičkové služby predchádzania elektronickým podvodom v regióne strednej a východnej Európy.

Roman Roštár
„Spoločnosť Cleafy je vizionár v oblasti ochrany online služieb a v boji proti podvodom cez internet. Jej patentované riešenie na detekciu hrozieb je ľahko integrovateľné v rámci ktorejkoľvek bezpečnostnej architektúry. Vďaka našim skúsenostiam a kompetenciám v oblasti informačnej bezpečnosti sme spoločne schopní poskytovať zákazníkom najvyššiu kvalitu a odbornosť v oblasti prevencie kybernetických podvodov a útokov". 

Roman Roštár, riaditeľ pre Business Development v spoločnosti TEMPEST

Matteo Bogana
„TEMPEST má dlhodobé skúsenosti a kompetencie v predchádzaní elektronickému zločinu. V spolupráci s Cleafy budú mať jeho zákazníci výhodu v dosahovaní najlepších výsledkov pri ochrane svojich kritických online služieb. Sme veľmi potešení, že môžeme odštartovať spoluprácu v regióne centrálnej a východnej Európy".

Matteo Bogana, CEO Cleafy

O spoločnosti Cleafy

Spoločnosť Cleafy je uznávaný líder v oblasti boja proti podvodom cez internet (Online Fraud Management), ktorej novátorské riešenia na detekciu hrozieb a ochranu pred nimi implementovali veľké banky a platobné služby na ochranu svojich koncových používateľov a služieb pred súčasnými útokmi malvérom a podvodnými scenármi. Pre viac informácií o spoločnosti Cleafy, navštívte web www.cleafy.com.

O spoločnosti TEMPEST

Spoločnosť TEMPEST je popredný poskytovateľ IT produktov a služieb s vyše dvadsaťpäťročnou históriou pôsobenia v odvetví informačných technológií. TEMPEST poskytuje svojim klientom komplexné riešenia z oblastí IT infraštruktúr, informačnej bezpečnosti, riadenia IT služieb a softvérového vývoja.

Pre viac informácií o spoločnosti TEMPEST nás kontaktujte mailom na obchod@tempest.sk

copyright © 2013 TEMPEST a.s.
+with love by milk, WEB je postavený na CMS Romboid

Mobilná verzia / Plná verzia