sk

Kto je Mikko Hypponen?

Mikko je odborník na globálnu bezpečnosť a hlavný splnomocnenec pre výskum spoločnosti F-Secure vo Fínsku, v ktorej pracuje od roku 1991. Venoval sa celosvetovo najdôležitejším konferenciám súvisiacich s bezpečnosťou a podľa časopisu PC World je zaradený medzi 50 najdôležitejších ľudí internetu. Podľa magazínu Foreign Policy patrí tiež do zoznamu 100 najvplyvnejších mysliteľov planéty. Takisto získal cenu Virus Bulletin, ktorá sa udeľuje každých desať rokov, ako „Najlepší v odvetví“.

Mikko viedol svoj tím počas najväčších prípadov prepuknutia vírusov v histórii. Jeho tím zneškodnil celosvetovú sieť, ktorá používala vírus Sobig.F. Ako prvý varoval svet pri prepuknutí vírusu Sasser, pomenoval neslávne známy vírus Storm Worm a robil utajované brífingy ohľadne vírusu Stuxnet. Pomohol tiež s presadzovaním zákonov pri kybernetických kriminálnych prípadoch v USA, Európe a Ázii. Písal pre časopisy ako Scientific American a Foreign Policy a noviny ako The New York Times, Wired a často sa objavuje v medzinárodných televíziách. Prednášal na univerzitách v mestách Stanford, Oxford a Cambridge.

Mikko Hypponen príde na Judgment Day

Mikko na konferencii Judgment Day už vystupoval. Tento rok príde opäť a s publikom sa chce podeliť o svoju víziu a posolstvo: "Veci okolo nás môžu vyzerať zle. Vidíme okolo veľké hackovanie a veľké narúšanie bezpečnosti. Ale zlepšuje sa to. Skutočne. Prinesiem vám správu o nádeji." Celý rozhovor s naším hosťom a key speakrom nájdete v tomto odkaze

Trinásty ročník konferencie Judgment Day organizuje spoločnosť TEMPEST. Viac o podujatí sa dozviete na www.judgmentday.sk. Partnermi konferencie sú svetoví výrobcovia technológií v oblasti informačnej bezpečnosti Cisco, Check Point, Sophos, Eset, F5 Networks a Flowmon Networks.

Konferencia je určená manažérom IT, alebo informačnej bezpečnosti, compliance manažérom, špecialistom na IT a informačnú bezpečnosť, odborníkom na počítačové právo a na dáta. Konferencia sa bude konať v priestoroch hotela Double Tree by Hilton v Bratislave, dňa 8. novembra 2018. 

Konferencia je bezplatná a spoločnosť TEMPEST si vyhradzuje právo odmietnuť účasť na podujatí.

JudgmentDay13

copyright © 2013 TEMPEST a.s.
+with love by milk, WEB je postavený na CMS Romboid

Mobilná verzia / Plná verzia