sk

Ako prežiť vo svete kde používatelia vyžadujú čoraz rýchlejší prístup k novým službám a technológiám, netolerujú čakanie a rýchlo odchádzajú ku konkurencii v prípade negatívnych zážitkov? Ako zabezpečiť rýchle odozvy aplikácií často zložených z rôznych dynamicky sa meniacich komponentov? Ako okamžite vyhodnotiť milióny interakcií medzi používateľmi, rozhraniami aplikácií a databáz a nájsť medzi nimi tie ktoré zlyhávajú? Ako efektívne zvládnuť prechod na hybridný cloud, microservisovú architektúru a kontajnerové technológie?

Na tieto a mnohé podobné otázky, ktoré si určite kladiete aj vo Vašej organizácii, ponúkneme odpovede a inšpirácie vo forme prezentácií, interakcií a diskusií na našom workshope TEMPEST Hotspot: Dynatrace - inteligencia pre Váš software.

Program
 

 • 9:00 - 9:10 Privítanie a otvorenie - Welcome to HotSpot!
  Roman Roštár, TEMPEST a.s.
 • 9:10 - 9:40 Predstavenie Dynatrace - Let's find your HotSpots 
  Roman Roštár a Rastislav Daniš predvedú technológiu Dynatrace Software Intelligence a jej využitie certifikovanými konzultantmi TEMPEST-u pri hľadaní "HotSpots" vo Vašich aplikáciách.
 • 9:45 - 10:15 Dynatrace mission and vision  - Vitajte v budúcnosti
  Roman Spitzbart z Dynatrace Vám predstaví víziu a smerovanie Software Intelligence, ukáže akým spôsobom sa Dynatrace rozšíril svoje pôvodné zameranie na Application Performance Monitoring.
 • 10:20 - 10:45 Slovenská sporiteľňa - optimalizácia digitálnych kanálov a rozvoj digitalizácie banky
  Peter Fridrich zo Slovenskej sporiteľne porozpráva príbeh nasadenia Dynatrace na digitálnych kanáloch banky a výsledky optimalizácie aplikácie na základe zistení a doporučení našich konzultantov.
 • 10:45 - 11:10 Prestávka
 • 11:10 - 11:40 Dynatrace Deep monitoring - Správa z hlbín aplikácií
  Július Loman, Dynatrace RockStar pre rok 2021, Vám porozpráva o hľadaní úzkych hrdiel a problémov v aplikáciách a dôležitosti rozpoznania príčiny od následku.
 • 11:45 - 12:10 Tatra banka - Lepší digitálny zážitok
  Michal Gondek z Tatra banky odprezentuje využitie Dynatrace v procese transformácie architektúry aplikácií banky. 
 • 12:15 - 12:45 Monitoring pod jednou strechou (stratégia konsolidácie novej éry aplikačnej inteligencie a ITSM)
  Martin Jerga z TEMPEST-u ukáže ako zefektivnit ITSM procesy v dobe automatizovaného spracovania obrovského množstva meniacich sa dát.
 • 12:45 - 12:55 Diskusia
 • 13:00 Obed

Spíkri konferencie
 

TEMPEST je Dynatrace Master Partner s najvyššími kompetenciami v Českej republike a na Slovensku. V našich radoch máme tucet certifikovaných špecialistov, pripravených priniesť inteligenciu aj pre Váš software. 

Viac o kompetenciách spoločnosti TEMPEST v tejto oblasti nájdete na www.tempest.sk/dynatrace.

copyright © 2013 TEMPEST a.s.
+with love by milk, WEB je postavený na CMS Romboid

Mobilná verzia / Plná verzia