sk

Judgement Day 14

Čo ponúkne konferencia o informačnej bezpečnosti Judgment Day 14?

Pár týždňov nás delí od 14. ročníka konferencie o informačnej bezpečnosti Judgment Day. Ide o tradičné podujatie, na ktorom sa pravidelne objavujú zahraniční a domáci experti na témy: umelá inteligencia a jej rola v kybernetickom zločine a obrane, bezpečnosť priemyselných sietí, bezpečnosť štátu a digitálne hranice alebo fraud manažment.

Kľúčovým spíkrom bude Tony Sales, ktorý prezradí, ako vyzerá podvod očami zločinca.

„Najväčší podvodník Veľkej Británie“ a expert na podvody Tony Sales je jedným z mála ľudí na svete, ktorí kedy pracovali na vrchole organizovaného zločinu a zároveň na najvyššom stupni prevencie proti podvodom. Po 30-tich rokoch kariéry má Tony Sales odbornosť v širokej škále trestných činností, pokrývajúcich online i offline svet.

Človek s tak jedinečným súborom zručností je nesmierne cenný pre všetky veľké organizácie. Sales v súčasnosti poskytuje odborné poradenstvo popredným svetovým značkám a podieľa sa na stratégiách predchádzania podvodom a firemných stratám. Je riaditeľom strategického rozvoja spoločnosti We Fight Fraud, organizácie zaoberajúcej sa bezpečnostnými rizikami podnikov a jednotlivcov.

Práca, ktorej sa Tony Sales a táto organizácia venujú nie je iba teoretického alebo akademického charakteru. Ich hlavným cieľom je v prvom rade prevencia proti podvodom a odhaliť ľuďom to, čo sa spočiatku zdalo skryté.

Kto sa ešte na konferencii predstaví?

Partnermi konferencie sú svetoví výrobcovia technológií v oblasti informačnej bezpečnosti Cisco, Eset, Check Point, Forcepoint a Darktrace. Špecialisti z týchto spoločností odprezentujú aktuálne témy a trendy v kybernetickej bezpečnosti.

Konferencia je určená manažérom IT, alebo informačnej bezpečnosti, compliance manažérom, špecialistom na IT a informačnú bezpečnosť, odborníkom na počítačové právo a na dáta. Konferencia sa bude konať v priestoroch hotela Double Tree by Hilton v Bratislave, dňa 6. novembra 2019. Konferencia je bezplatná a spoločnosť TEMPEST si vyhradzuje právo odmietnuť účasť na podujatí.

Prihlásiť sa môžete na oficiálnej stránke konferencie prostredníctvom registračného formulára:

CHCEM SA REGISTROVAŤ


Ako to vyzeralo minulý rok?

V roku 2018 organizátori zaznamenali historicky najvyššiu účasť – 170 špecialistov a manažérov. Do Bratislavy sa vrátil expert na globálnu bezpečnosť a jeden z 50 najdôležitejších ľudí internetu - Mikko Hypponen. Vo svojej prednáške upozornil najmä na fakt, že kybernetické útoky sú efektívne a stále častejšie sú využívané štátmi. „Kybernetické útoky sú účinné, lacné a je možné ich pomerne ľahko poprieť. Preto sa s touto metódou boja budeme stretávať stále častejšie,“ dopĺňa Hypponen. V nasledujúcom videu si môžete pozrieť rozhovor, ktorý nám poskytol hneď po prednáške:

Viac o minuloročnej konferencií Judgment Day nájdete TU.

copyright © 2013 TEMPEST a.s.
+with love by milk, WEB je postavený na CMS Romboid

Mobilná verzia / Plná verzia