sk

TEMPEST spolu so svojimi partnermi v oblasti bezpečnostných technológií na úvod predstavili riešenia zamerané na perimetrickú ochranu objektov. Ich súčasťou boli ukážky priestorovej detekcie spolu s grafickými a vizuálnymi nadstavbami pre jednoduchšie vyhodnocovanie situácie. Ukázali sme ucelené riešenia kamerových a prístupových systémov, ktoré detegujú tváre, dokážu merať ľudskú teplotu, rozpoznávať EČV i spočítať ľudí v dave.

Približne 50 účastníkov konferencie v hoteli Pod lipou v Modre sa zoznámilo s unikátnym riešením pre bezpečnostné zložky alebo zdravotníkov. V rámci blokov konferencie zameraných na produkty osobnej a bezpečnostnej ochrany sme ukázali systém protiteroristického zabezpečenia vstupu nepovolaných vozidiel do objektov kritickej Infraštruktúry, ale aj systémy určené do výbušného prostredia.

Prečo TEMPEST a objektová a fyzická bezpečnosť?

TEMPEST má dlhoročné skúsenosti s tradičnými IT a dokáže svety fyzickej a informačnej bezpečnosti prepojiť. To zákazníkom okrem efektivity prináša pridanú hodnotu vo forme väčšej integrity dát, využiteľnosti informácií alebo súladu s legislatívou i normami. V spojitosti s unikátnymi kompetenciami nielen v oblasti IT infraštruktúr dokážeme integrovať, prevádzkovať a rozvíjať bezpečnostné systémy a ich súčasti aj s ohľadom na zálohovanie, archiváciu, ukladanie, bezpečnosť alebo analýzu dát. Spoločnosť TEMPEST sa ako jedna z prvých IT firiem na Slovensku stala držiteľom najvyššieho stupňa certifikácie SCCP. Jedná sa o štandard určený pre dodávateľov poskytujúcich technologické i technické služby v prostrediach s výskytom vyššieho bezpečnostného rizika.

Chcem vedieť viac

copyright © 2013 TEMPEST a.s.
+with love by milk, WEB je postavený na CMS Romboid

Mobilná verzia / Plná verzia