sk

Vianoce sú takmer za rohom: 8 tipov na vianočné darčeky pre špeciálne osoby

Darovať radosť môžete každý deň – stačí jediný náznak úsmevu a svet toho druhého bude krajším. Ak však chcete blízkych skutočne potešiť, darujte im originálny darček, ktorý im vás bude stále pripomínať. Pretože ponožiek v skrini je už dosť a ďalšie pyžamo naozaj netreba. Aby sme vám uľahčili život a hľadanie, aj v tomto roku vám prinášame tipy na vianočné darčeky.

tipy na vianočné darčeky 2021

Najlepšie darčekové vychytávky pre každého

Pre všetkých technologických nadšencov sme si aj tento rok pripravili špeciálne tipy na darčeky.

Hlasový asistent do domácnosti

Počuli ste už o hlasovom asistentovi? Apple HomePod je jedinečný asistent v domácnosti. Môžete vďaka nemu hlasom ovládať váš inteligentný dom alebo púšťať svoju obľúbenú hudbu. Okrem toho má dokonalý 360° zvuk, vďaka ktorému si môžete vychutnať hudbu na vysokej úrovni. Možné je tiež spárovanie viacerých Apple HomePod-ov v dome.

Vianočné darčeky pre športu-chtivých

Máte doma športových nadšencov? Darujte im špeciálnu podložku na jogu alebo originálne závažie.

Podložka pre moderných jogínov

Pre každého milovníka jogy bude táto YogiFi podložka dokonalým darčekom. Aj keď na prvý pohľad vyzerá ako každá iná podložka, prekvapí vás, čo všetko dokáže. Ukrýva v sebe množstvo senzorov, vďaka ktorým ihneď rozpozná, ak robíte cvik chybne. Dokonca má zabudovaný mikrofón, ktorý skúma dýchanie a cez ktorý je možné zadávať podložke „príkazy“. Môžete ju tiež ovládať smart hodinkami alebo telefónom.

Závažie, ktoré vytvaruje tie správne svaly

JaxJox Kettlebell Connect je dokonalý vianočný darček pre športu-chtivých. Najmä pre tých, ktorí sa venujú zdvíhaniu závažia. Tento jedinečný Kettlebell je možné nastaviť na 6 pohybových senzorov a umožňuje tiež regulovať váhu až do 19 kg. Ide o inteligentnú pomôcku, ktorú môžete zosynchronizovať aj s mobilom či tabletom a zaznamenávať tak tréning.

Vianočné darčeky pre maximálny relax

Každý potrebuje vo svojom hektickom živote aj poriadnu dávku relaxu. Vaši najbližší sa určite potešia aj masážnemu kreslu či prístroju na uvoľnenie stresu.

Uvoľňujúce masážne kreslo

Ak chcete darovať wellnes bez toho, aby váš blízky musel niekam ísť, poobzerajte sa po masážnych kreslách. V ponuke je široká škála naozaj pohodlných kresiel s obrovským množstvom funkcií. Relaxovať tak môže každý deň, v pohodlí svojho domova, a to úplne bez starostí.

Prístroj na uvoľnenie stresu

Darček pre tých, ktorí sa nevedia vyhnúť stresovým situáciám alebo majú náročnú prácu. Beurer ST100 je jedinečný prístroj, ktorý svojimi funkciami uvoľňuje stres a môže byť dokonalým relaxom. Funguje ako učiteľ správneho dýchania a súčasne poskytne aj vibračnú masáž. Ma 3 nastaviteľné cykly dýchania a svetelný krúžok signalizujúci správne výdychy a nádychy.

Najlepšie darčeky, s ktorými sa zabavíte

Čo by to boli Vianoce bez zábavy? Zábavné darčeky sú predsa jednými z tých najobľúbenejších.

Inteligentná Rubikova kocka

Ak hľadáte ten správny vianočný darček, s ktorým sa vaši blízki aj dokonale zabavia, inteligentná Rubikova kocka GoCube Edge Full Pack môže byť tou správnou voľbou. Je jednoducho prepojiteľná s mobilom alebo tabletom a vďaka umiestneným návodom je ľahké a rýchle skladanie samozrejmosťou. V mobile je možné sledovanie času či uskutočnených ťahov – poskytuje množstvo možností ako sa interaktívne zapojiť a zlepšiť sa v skladaní.

Autíčko poháňané slanou vodou

Technológie neustále napredujú, čo dokazuje aj toto autíčko poháňané slanou vodou POWERplus Thunderbird, ktoré nepotrebuje žiadne batérie či napájanie. Stačí raz za čas doplniť slanú vodu a môžete si užívať nekonečnú zábavu. Ak chcete svoje deti poučiť o alternatívnych zdrojoch energie, je tento darček tým pravým orechovým. Navyše je cenovo dostupné takmer pre každého.

Darujte netradičný zážitok – Escape room

Máte v rodine dobrodruha? Potom ho určite poteší dokonalá atmosféra s kvapkou adrenalínu, ktorú nájde jedine v Escape room. Ide o únikovú hru, ktorá interaktívne zapája hráčov tak, aby vyriešili záhadu a dostali sa von z miestnosti. Takýto originálny darček môžete venovať aj viacerým členom domácnosti, pretože únikové hry sú zväčša pre 2 a viac hráčov.

Ako potešíte svojich blízkych vy?

Ako sa chystáte svojich najbližších potešiť tento rok vy? Vybrali ste si niektorý z našich tipov, alebo máte ešte nejaké lepšie? Nezabudnite sa s nami podeliť o váš názor v komentároch, pretože tak možno inšpirujete aj niekoho ďalšieho.

copyright © 2013 TEMPEST a.s.
+with love by milk, WEB je postavený na CMS Romboid

Mobilná verzia / Plná verzia