sk

Odborné kompetencie a najvyššie ocenenia 

Našou stratégiou je patriť medzi najlepších partnerov výrobcov IT. Usilujeme sa, aby sme našim zákazníkom poskytovali služby a technológie najvyššej kvality. To znamená absolvovať náročné odborné certifikácie, budovať kompetenčné centrá či zvyšovať počty vyškolených kolegov. Vďaka výsledkom v roku 2017 sme sa stali najúspešnejším partnerom Dell EMC na Slovensku (za časť EMC).

Posledné štyri roky sme aj najúspešnejším partnerom SAP Slovensko v predaji licencií a patríme medzi najlepších v predaji produktov Cisco, Check Point alebo Symantec. Obhájili sme status Cisco Gold Certified Partner, ktorým na Slovensku disponuje iba sedem subjektov.

Spoločnosť TEMPEST získala v oblasti automatizácie procesov unikátnu certifikáciu na technologické produkty Wonderware InTouch a System Platform od spoločnosti Schneider Electric. Certifikácie sú súčasťou aktuálneho trendu nazývaného aj Industry 4.0. Ich držiteľa kvalifikujú na poskytovanie špičkových riešení a služieb v oblasti digitalizácie a automatizácie výrobných procesov.

Spoločenská zodpovednosť

Súčasťami našej každodennej práce sú zodpovednosť a pomoc tým, ktorí to potrebujú. V minulom roku sme pomohli viacerým organizáciám na Slovenku i detskému domovu v Leviciach. Spoločne s našimi zákazníkmi a partnermi sme deťom poslali 4 000 eur. V rámci spoločenskej zodpovednosti sme podporili výstavu Cesty Vincenta Šikulu. Podporili sme podujatie Ruky spoja Ruky, ktoré je určené pre pohybovo zdravotne postihnutých zo zariadení Národného rehabilitačného centra a Špecializovaného liečebného ústavu pre deti v Kováčovej. Pomohli sme aj šachovému klubu v Nitre, podporili sme viaceré projekty na Fakulte informatiky a informačných technológií STU a boli sme na konferencii Digitálna knižnica, UNINFOS a na mnohých ďalších.

Filip Praj - juniorský majster sveta v disciplíne double trap

TEMPEST je generálnym sponzorom Filipa Praja, juniorského majstra sveta v disciplíne double trap.

copyright © 2013 TEMPEST a.s.
+with love by milk, WEB je postavený na CMS Romboid

Mobilná verzia / Plná verzia