sk

Roman Roštár„Informačné technológie čoraz väčšmi prenikajú do oblastí ako doprava, šport, medicína či výroba. Súčasťou aktuálneho trendu nazývaného aj Industry 4.0 je rozsiahla digitalizácia a automatizácia výrobných procesov, ktorá umožňuje ďalšie zefektívňovanie mnohých činností firmy. S našimi odbornými znalosťami a skúsenosťami z rôznych IT oblastí dokážu zákazníci súčasne ťažiť z množstva dát a pohodlne integrovať aplikácie od spoločnosti Schneider Electric s ďalšími informačnými systémami od spoločností SAP, Oracle alebo Microsoft. TEMPEST je momentálne jediná spoločnosť na Slovensku s touto certifikáciou,“ hodnotí získanie statusu Wonderware Certified System Integrator Partner Roman Roštár, Business Development Director v spoločnosti TEMPEST.

Wonderware InTouch je oceňovaný SCADA/HMI (Supervisory Control and Data Acquisition/Human Machine Interface) vizualizačný softvér, ktorý umožňuje zákazníkom zvyšovať efektivitu výrobných operácií, robiť lepšie rozhodnutia v reálnom čase, zvyšovať produktivitu prevádzky a poskytovať bezpečný prístup k systému z ľubovoľného zariadenia, kedykoľvek a kdekoľvek.

Wonderware System Platform je kompletné riešenie pre automatizáciu, ktoré dokáže zvýšiť efektivitu v meniacich sa obchodných a trhových podmienkach. System Platform je jedinečná škálovateľná platforma pre aplikácie SCADA, MES a IoT, ktorá integruje procesy s podnikom. Riešenie poskytuje kolaboratívnu štandardizovanú platformu, ktorá zjednocuje prístup, procesy a prostriedky na nepretržité zlepšovanie operácií a podporu rozhodovania v reálnom čase.

Spoločnosť TEMPEST získala novú úroveň partnerstva aj vďaka participácii na projektoch v spoločnosti Volkswagen Slovensko, kde realizovala a servisne podporuje aplikácie postavené na produktoch Wonderware Application Server, InTouch a Historian Server. Podmienkou na získanie partnerstva sú aj certifikáty Wonderware Certified Developer zamestnancov spoločnosti.

O spoločnosti Wonderware

Wonderware je trhový líder v oblasti riešení SCADA/HMI, riadenia prevádzky a priemyselnej automatizácie. Zameriava sa na tvorbu najinovatívnejšieho a najspoľahlivejšieho priemyselného softvéru. Riešenia Wonderware sa využívajú v rôznych odvetviach, vrátane automobilového, energetického či chemického priemyslu. Wonderware je od roku 2014 súčasťou skupiny Schneider Electric.

Viac informácií o partnerstvách nájdete na stránke www.tempest.sk/partneri.

Certifikácie Wonderware

copyright © 2013 TEMPEST a.s.
+with love by milk, WEB je postavený na CMS Romboid

Mobilná verzia / Plná verzia