sk

Konferencia Judgment Day 12 sa uskutoční 9. 11. 2017

David Clarke je dlhoročný manažér v oblasti informačnej bezpečnosti a má titul Master of Science (MSC). Je odborník na GDPR so skúsenosťami naprieč Európskou úniou, je uznávanou autoritou v oblasti informačnej bezpečnosti, pôsobil v odvetviach financií, telekomunikácií a verejnej správy. Len Noe je manažér globálneho oddelenia v spoločnosti CyberArk Software, ktorá sa zaoberá bezpečnosťou privilegovaných používateľov. Sú nimi napríklad manažéri alebo administrátori. Strávil 20 rokov v oblastiach vývoja webu, systémového inžinierstva/administrácie, architektúry, informačnej bezpečnosti a je špičkový etický heker.

Čo spája Davida a Lena?

Nielen oni, ale aj iní zahraniční odborníci na počítačovú kriminalitu prídu na pozvanie spoločnosti TEMPEST do Bratislavy. Na konferencii Judgment Day sa 9. novembra môžu IT, security a „compliance“ manažéri dozvedieť viac o aktuálnych trendoch a víziách v informačnej bezpečnosti.

Témami konferencie sú:

  • GDPR – pohľad experta na sporné časti nariadenia a ich riešenia v rámci krajín EÚ,
  • ransomware – nové taktiky, aktuálne útoky, riziká pre biznis i štát a ako sa chrániť,
  • IoT – scenáre zneužitia rôznych typov hardvéru v priemyselných sieťach,
  • bezpečnostné riziká privilegovaných používateľov, manažérov a administrátorov,
  • scenáre súčasných typov kybernetických vojen a ich ciele,
  • trendy v detekcii elektronických podvodov.

Dvanásty ročník konferencie Judgment Day organizuje spoločnosť TEMPEST. Viac o podujatí sa dozviete na www.judgmentday.sk. Partnermi konferencie sú svetoví výrobcovia technológií v oblasti informačnej bezpečnosti Check Point, Cisco, CyberArk Software, Eset, Flowmon a Fortinet.

Konferencia je určená manažérom IT alebo informačnej bezpečnosti, compliance manažérom špecialistom na IT a informačnú bezpečnosť, odborníkom na počítačové právo a na dáta. Konferencia je bezplatná a spoločnosť TEMPEST si vyhradzuje právo odmietnuť účasť na podujatí.

copyright © 2013 TEMPEST a.s.
+with love by milk, WEB je postavený na CMS Romboid

Mobilná verzia / Plná verzia