sk

Najcennejším aktívom firmy je silný tím.

TEMPEST tvoria motivovaní a certifikovaní špecialisti, ktorí majú skúsenosti z najnáročnejších projektov. Spoločnosť má vo svojich radoch špičkových technológov, obchodníkov i manažérov schopných zastrešiť nielen technické aspekty riešení, ale aj riadenie projektov, komunikáciu a podporné aktivity. 

Na čo sme hrdí?

Sme popredný poskytovateľ IT produktov a služieb s viac ako 25-ročnými skúsenosťami. Počas nášho pôsobenia sme dosiahli významné úrovne partnerstiev a odborných certifikácií s renomovanými zahraničnými spoločnosťami z oblasti IT, ako sú Dell EMC, Oracle, HPE, IBM, Cisco, Veritas, či SAP, alebo Microsoft. Niekoľko rokov po sebe patríme v rebríčku časopisu TREND do prvej desiatky najväčších poskytovateľov IT služieb v krajine. TREND nás zároveň vďaka dosiahnutým výsledkom zaradil do prvej dvadsiatky medzi TOP 200 najlepšími nefinančnými spoločnosťami na Slovensku. Tešíme sa aj z dvojnásobného umiestnenia v prestížnom rebríčku „BIG 5“ Deloitte Technology Fast 50 v regióne centrálnej Európy.

Čo ponúkame?

  • reálne možnosti kariérneho rastu
  • zázemie silného IT hráča operujúceho na slovenskom i českom trhu
  • prácu, ktorá otvára možnosti participovať na rozvoji zaujímavých technológií a riešení
  • motivujúcu štruktúru finančného ohodnotenia a pracovných benefitov

Podujatia pre zamestnancov

Času stráveného s rodinou je málo, a preto sa podujatia rodinného typu tešia veľkej obľube, medzi inými napríklad Family Day (video) alebo Mikulášsky večierok.
Pre našich zamestnancov pravidelne pripravujeme aj ďalšie typy podujatí. Medzi inými napríklad aktivity pre budovanie a utužovanie vzťahov v rámci firmy alebo každoročnú vianočnú párty (video). Zamestnanci si tak mohli vychutnať privátne koncerty skupín ako IMT Smile, Horkýže slíže, Vidiek, PolemicTublatanka, David Koller a ďalších, spolu s vynikajúcim jedlom a sprievodným programom.

Zloženie a kvalita ľudských zdrojov patrila a patrí k prioritám firmy. Výber zamestnancov sa uskutočňuje na základe spôsobilosti podľa požiadaviek na kvalifikáciu, odbornú prax, jazykové znalosti a osobnostné schopnosti.

Pozrite si zoznam aktuálne otvorených pracovných ponúk.

copyright © 2013 TEMPEST a.s.
+with love by milk, WEB je postavený na CMS Romboid

Mobilná verzia / Plná verzia