Prinášame Vám Výročnú správu spoločnosti TEMPEST za rok 2016. Súčasťou noviniek sú aj informácie o nových odborných kompetenciách, ktoré pomáhajú zákazníkom podporovať ich podnikanie prostredníctvom technológií Dynatrace alebo Zabbix. Prajeme Vám príjemné čítanie.

 

V prípade, že chcete dostávať pravidelné novinky z TEMPEST-u priamo na Váš e-mail, prihláste sa na odber noviniek.

Prihlásiť sa na odber noviniek

Výročná správa

 

Výročná správaVo Výročnej správe spoločnosti TEMPEST a.s. za rok 2016 Vám prinášame nielen hospodárske výsledky TEMPEST-u, ale aj ďalšie zaujímavé informácie z vnútorného prostredia firmy.
Kompletnú verziu správy vo formáte pdf (2MB) si môžete stiahnúť tu.

Výročná správa 2016
Čítať

Výročná správa

 

Komentár generálneho riaditeľa k výročiu firmy"Sme tu 25 rokov. Pekný míľnik. Uvedomujem si zároveň, že dĺžka pôsobenia firmy nič nehovorí o jej výkonnosti a nie je zárukou jej budúcnosti."
Prečítajte si editoriál Petra Krásneho z Výročnej správy, generálneho riaditeľa a predsedu predstavenstva TEMPEST a.s.


Editoriál generálneho riaditeľa

Čítať

Certifikát

 

V TEMPEST-e máme nové špičkové kompetencie pre oblasť monitoringuPo náročných certifikačných skúškach na Keele University v Anglicku sa nám podarilo získať najvyššiu úroveň certifikátu pre produkt Zabbix 3.0 s názvom "Zabbix Certified Professional". Monitoring biznis služieb s dopadom na IT na platforme Zabbix dokáže efektívne zvýšiť kvalitu poskytovaných služieb Vašim interným alebo externým zákazníkom.
Certifikát Zabbix

Čítať

Certifikát

 

TEMPEST získal certifikát pre riadenie výkonnosti aplikáciíTEMPEST je jedna z mála spoločností, ktorej sa podarilo získať certifikát na technológiu Dynatrace. Dynatrace je podľa Gartneru jeden z najlepších výrobcov softvéru pre oblasť riadenia výkonnosti aplikácií (Application Performance Management – APM). APM pomôže Vašej IT organizácii stať sa flexibilnejšou a hodnotnejšou pre obchodné činnosti Vašej firmy.
Certifikát Dynatrace

Čítať

TEMPEST a.s.
GBC IV, Galvaniho 17/B
821 04 Bratislava 2
Slovenská republika

Tel.: +421 2 502 67 111
e-mail pre obchodné záležitosti: obchod@tempest.sk
e-mail pre informácie a otázky: info@tempest.sk

© TEMPEST a.s.