V prvých tohtoročných novinkách nájdete prehľad top 10 trendov v strategických technológiách od spoločnosti Gartner a ich prieskum medzi riaditeľmi pre informačné technológie v bankovníctve. Monitoring výkonnosti aplikácií je pre nášho kolegu až taká obľúbená téma, že sa stal najlepším členom komunity Dynatrace za mesiac január. Na konferencii Hackfest 2018 uvidíte živé ukážky hackovania a niečo k téme security automation povie aj náš kolega Juraj Nemeček. Jedinečná technologická certifikácia spoločnosti Schneider Electric posúva TEMPEST medzi kompetentných poskytovateľov služieb v oblasti automatizácie výroby.
Prajeme príjemné čítanie.

Trendy

 

Top 10 trendov v strategických technológiách v roku 2018Analytická spoločnosť Gartner stanovila top desiatku trendov v strategických informačných technológiách na nadchádzajúci rok. Pod hlavičkou „strategické“ definuje Gartner technológie s významným prelomovým potenciálom v priebehu nasledujúcich piatich rokov.

Čítať

Zaujímavosti

 

Náš kolega Július Loman je Dynatrace Community Member mesiaca januárGratulujeme nášmu kolegovi, Júliusovi Lomanovi, ktorý sa stal Dynatrace Community Member za mesiac január 2018. Tento status sa udeľuje za mimoriadny prínos pre komunitu zaoberajúcu sa monitoringom výkonnosti aplikácií. Po minuloročnom ocenení High Five Awards je to ďalší úspech, ktorý dosiahol. Aj vďaka Julovi je TEMPEST jedna z mála spoločností, ktorej sa podarilo získať certifikát na technológiu Dynatrace.

Čítať

Konferencia

 

Hackfest 201816. februára 2018 sa v bratislavskom Bináriu uskutoční netradičná konferencia Hackfest 2018. Na návštevníkov konferencie čakajú praktické ukážky na tému bezpečnosť a hackovanie. V rámci programu sa s témou automatizácie v bezpečnosti predstaví aj náš kolega, Juraj Nemeček.
Konferenciu, ktorú pre vás pripravili spoločnosti Asbis a Check Point, podporuje aj TEMPEST.

Viac informácií

Partneri

 

TEMPEST posilňuje kompetencie v oblasti automatizácii procesovSpoločnosť TEMPEST získala v oblasti automatizácie procesov na Slovensku unikátnu certifikáciu pre technologické produkty Wonderware InTouch a System Platform od spoločnosti Schneider Electric. TEMPEST je momentálne jediná spoločnosť na Slovensku s touto certifikáciou.

Viac informácií

Prieskum

 

Prieskum spoločnosti GartnerPodľa prieskumu analytikov spoločnosti Gartner Inc. sú riaditelia pre informačné technológie v bankovníctve a v investičných službách čoraz väčšmi presvedčení, že ich staršie modely podnikania a súčasne stanovené hodnoty nebudú v budúcnosti udržateľné.

Čítať

TEMPEST a.s.
GBC IV, Galvaniho 17/B
821 04 Bratislava 2
Slovenská republika

Tel.: +421 2 502 67 111
e-mail pre obchodné záležitosti: obchod@tempest.sk
e-mail pre informácie a otázky: info@tempest.sk

© TEMPEST a.s.