sk

Pripojte sa k nášmu silnému tímu

Staňte sa súčasťou motivovaných a certifikovaných špecialistov so srdcom na správnom mieste a skúsenosťami z tých najnáročnejších projektov. TEMPEST má vo svojich radoch špičkových technológov, obchodníkov i manažérov schopných zastrešiť nielen technické aspekty riešení, ale aj riadenie projektov, komunikáciu a podporné aktivity. Rovnako, ako odbornosť, je pre nás mimoriadne dôležitá aj dobrá pracovná atmosféra. Preto sa okrem toho vieme aj skvele baviť, napríklad počas rodinného Family Day, rôznych teambuildingov, Mikulášskeho večierka, ale aj legendárnej vianočnej párty. Takisto sme aj hrdým partnerom FIIT STU a radi si vezmeme pod svoje krídla aj čerstvých absolventov.

Na čo sme hrdí?

Sme popredný poskytovateľ IT produktov a služieb s takmer 30-ročnými skúsenosťami. Počas nášho pôsobenia sme dosiahli významné úrovne partnerstiev a odborných certifikácií s renomovanými zahraničnými spoločnosťami z oblasti IT, ako sú Dell EMC, Oracle, HPE, IBM, Cisco, Veritas či SAP alebo Microsoft. Niekoľko rokov po sebe patríme medzi päťku najväčších poskytovateľov IT služieb v krajine. Tešíme sa aj z dvojnásobného umiestnenia v prestížnom rebríčku „BIG 5“ Deloitte Technology Fast 50 v regióne centrálnej Európy. Radi sa pýšime aj tým, že naša spoločnosť chápe spoločenskú zodpovednosť ako neoddeliteľnú súčasť podnikania, a sídlime v modernej budove šetrnej k životnému prostrediu.

Čo ponúkame?

  • reálne možnosti osobnostného i kariérneho rastu
  • zázemie silného IT hráča operujúceho na slovenskom i českom trhu
  • prácu, ktorá otvára možnosti participovať na rozvoji zaujímavých technológií a riešení
  • motivujúcu štruktúru finančného ohodnotenia a pracovných benefitov
  • flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce na home office

Aktuálne dostupné pracovné pozície

Zloženie a kvalita ľudských zdrojov patrila a patrí k prioritám firmy. Výber zamestnancov sa uskutočňuje na základe spôsobilosti podľa požiadaviek na kvalifikáciu, odbornú prax, jazykové znalosti a osobnostné schopnosti. Priestor poskytujeme tak rokmi ostrieľaným pracovníkom, ako aj čerstvým absolventom.

Pozrite si zoznam aktuálne otvorených pracovných ponúk.

copyright © 2013 TEMPEST a.s.
+with love by milk, WEB je postavený na CMS Romboid

Mobilná verzia / Plná verzia