Hlavná navigácia:

Preskočiť hlavnú navigáciu
SK   |   EN   |   CZ

TEMPEST získal najvyššiu úroveň špecializácie Symantec ako prvý v SR

TEMPEST získal najvyššiu úroveň špecializácie Symantec ako prvý v SR

19.03.2012

Bratislava (19. 3. 2012) – TEMPEST ako prvý na Slovensku získal Master úroveň špecializácie Symantec High Availability. Master level je najvyššia dosiahnuteľná úroveň špecializácií spoločnosti Symantec. Okrem iného umožňuje prístup certifikovaných konzultantov a architektov k špeciálnym diagnostickým a konverzným nástrojom, meraniam alebo k technickej podpore.  Master úroveň špecializácie High Availability deklaruje, že TEMPEST dokáže konzultovať, budovať a prevádzkovať systémy pre kritické aplikácie a dáta s najvyššou úrovňou dostupnosti. TEMPEST zároveň disponuje najvyšším počtom technických akreditácií spoločnosti Symantec v SR a patrí tak k jej elitným partnerom.

Pre získanie úrovne Master, musí spoločnosť spĺňať kritériá počtu autorizovaných konzultantov, musí disponovať dostatočným množstvom zákazníckych referencií v oblasti špecializácie, dosahovať vysoké hodnotenia zákazníckej spokojnosti a musí spĺňať definované obchodné ukazovatele.

Najvyššie úrovne špecializácií dávajú zákazníkom istotu, že riešenia dodávané TEMPEST-om sú na vysokej technologickej úrovni požadovanej spoločnosťou Symantec a potvrdzujú, že spoločnosť má dostatočné znalosti aj kapacity na realizáciu najnáročnejších projektov.

TEMPEST je jediný Symantec Platinum Partner v SR. Viac informácií o Symantec kompetenciách nájdete na www.tempest.sk/symantec.


Opýtajte sa
MédiáTlačové správy